Pages home > IV edycja szkoleń z marketingu w sieci w WSE

IV edycja szkoleń z marketingu w sieci w WSEVideo

Prezentacje

Aktualności

Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischera w http://www.coolsocial.net/sites/www/seo-w-praktyce.pl.html Krakowie po raz kolejny organizuje szkolenie z marketingu w ramach  projektu MMMP@. Jest to już jego IV edycja na którą rekrutacja trwa do 15 lutego br.

Szkolenie obejmuje 80 godzin niezwykle praktycznej, intensywnej i przydatnej wiedzy z zakresu funkcjonowania w Internecie. Jest skierowane do pracowników i pracodawców mikro i małych firm z Małopolski. Szkolenie składa się z dwóch bloków – bloku ogólnego i bloku szczegółowego. Program bloku ogólnego obejmuje treści z zakresu:

podstaw marketingu w Internecie,

zasad projektowania stron www i zarządzania nimi,

prawnych aspektów Internetu,

pozycjonowania i marketingu w wyszukiwarkach.

Poza blokiem ogólnym, każdy uczestnik ma także możliwość wyboru jednej z 4 specjalizacji: startupy, e-commerce, grafika i e-HR. Co więcej, każda osoba biorąca udział w pozycjonowanie warszawa szkoleniu będzie miała okazję do opracowanie strategi promocji swojej firmy w Internecie. Szkolenie pozwala także na bezpłatne konsultacje z wybranymi wykładowcami. Uczestnicy otrzymają również pakiet materiałów szkoleniowych, w tym: casebooki , dostępy do tematycznych kursów e-learningowych oraz zaproszenia do udziału w barcampie.

Wśród kadry prowadzącej szkolenie są znani i sprawdzeni specjaliści z branży interaktywnej m.in. Mateusz Tułecki, Dawid Szczepaniak, Jakub Krzych, Wojciech Szymański, Paweł Suder, Bartłomiej Rozkrut, Wojciech Tomaszewski czy Mariusz Wesołowski. Nad poziomem szkoleń czuwają patroni merytoryczni, wśród których znaleźli się: Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska, deweloper interaktywnych gier dla dzieci HanBright oraz studio badawczo-projektowe EDISONDA.

Zajęcia będą odbywały się w piątki począwszy od 1 marca br. Całe szkolenie obejmuje 10 zjazdów. Koszt uczestnictwa wynosi 528,80 zł. Szkolenie jest w 80% dofinansowywane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

W poprzednich edycjach szkoleń wzięło udział już 329 osób z 301 firm w Małopolsce.

Więcej informacji na temat szkolenia można znaleźć na stronie: http://marketingwsieci-szkolenia.pl oraz na FB: www.facebook.com/marketingwsieci .

wstecz

http://www.seo-platforma.pl/aktualnosci/art106,iv-edycja-szkolen-z-marketingu-w-sieci-w-wse.html

Last updated 964 days ago by mindlessdogma8067 Terrences Website