Pages home > Pożyczki pod zastaw działki - rzeczy, które pożyczkobiorca wiedzieć musi podczas zaciągania

Pożyczki pod zastaw działki - rzeczy, które pożyczkobiorca wiedzieć musi podczas zaciągania

http://podzastaw.org
Pożyczki pod zastaw działki to znakomity środek tak aby w dość krótkim czasie uzyskać dostrzegalną kwotę pieniędzy. W ostatnim okresie stały się one coraz to w wyższym stopniu wzięte a krąg zadowolonych konsumentów wzrasta w stałym tempie.

Jakie wytyczne powinno się osiągnąć aby osiągnąć interesującą pożyczkę pod zastaw działki? W 1szej kolejności wypada wskazać, że powinno się być właścicielem ustalonej partii terenu tj. parceli. Dzierżone przez nas prawo do nieruchomości powinno być ustalone aktem notarialnym a w dziale II ksiąg wieczystych musimy figurować jako jedyni posiadacze (jeżeli jest kilku współwłaścicieli to niezbędna jest ich zgoda przy podpisywaniu umowy).

W przypadku pożyczki pod zastaw działki, doskonała sytuacja to takowa w której działka nie jest obciążona żadnym uprawnieniem osób trzecich (np. służebność drogi koniecznej albo obciążenia hipoteczne w dziale IV KW).
Zobacz więcej tutaj
Od wartości zastawianej nieruchomości zależy ostatecznie suma przekazywanej pożyczki pod zastaw działki. Dla przykładu jeśli jest to działka budowlana to jej cena jest znacznie większa niźli np. terenu rolnego. Z tej przyczyny inwestor jest skłonny użyczyć pożyczki w wiekszej wartości z racji tego, że zabezpieczenie spłaty jest równie trwałe.

Pożyczka pod zastaw działki jest całkowicie bezpieczna albowiem do podpisania i potwierdzenie umowy dochodzi w kancelarii Notariusza. Dzięki temu każda ze stron zyskuje pewność, że wszystkie sprawy od strony prawniczej zostaną zrealizowane z należytą starannością.

Last updated 1454 days ago by Beatriz Currie