Pages home > Pożyczka na oświadczenie jest dostępna również bez BIK

Pożyczka na oświadczenie jest dostępna również bez BIK

pozyczki pod zastaw nieruchomosci forum
Przebywamy w społeczeństwie materialistycznym. Możemy to uchwycić każdego dnia, lustrując telewizję, wędrując po Sieci i czytając codzienną prasę. Z każdego punktu atakują nas propozycje reklamowe, które to zachęcają do kupna nowego samochodu lub nowego telewizora. To co jeszcze dwanaście miesięcy wstecz było ostatnim krzykiem technologii, dziś jest już anachroniczne. W jaki sposób jesteśmy w stanie coś nabyć jeśli nasze honorarium na to nie pozwala. Świetnym wyjściem jest pożyczka na oświadczenie. pozyczka hipoteczna

W tej chwili jesteśmy wstanie postawić pytanie „Czym pożyczka na oświadczenie różni się od pozostałych produktów kredytowych, które są oferowane na naszym własnym rynku finansowym”? Kluczowym pojęciem w tym wypadku jest wyrażenie oświadczenie. Trzeba bowiem zdać sobie sprawę, iż z reguły gdy ubiegamy się o kredyt bądź pożyczkę w banku to będziemy zobowiązani do zaprezentowania zaświadczenia o dochodach. Jest to o tyle istotne, iż na tego typu dokumencie widnieją potencjalne obciążenia (np. z tytułu pożyczki zakładowej) w tym egzekucja komornicza. Jeżeli bank zobaczy tego rodzaju informację to oczywistym jest, że kredytu w jakimkolwiek wypadku nie przekaże.

Pożyczka na oświadczenie to propozycja skierowana przede wszystkim do jednostek zadłużonych lub takich, które to nie mają formalnej możliwości potwierdzenia źródła swego zarobku (zwyczajowe zatrudnienie bez umowy o pracę tzw. „na czarno”). Pożyczki tego rodzaju są oferowane zazwyczaj przez podmioty działające poza sektorem bankowym tzw. przedsiębiorstwa chwilówkowe.

Last updated 1417 days ago by Laura French