Pages home > Pożyczka pod zastaw nieruchomości, dostaniesz bez zdolności kredytowej

Pożyczka pod zastaw nieruchomości, dostaniesz bez zdolności kredytowej


Już dzisiaj wypada powiedzieć, że w ostatnim czasie duże zamieszanie na polskim rynku propozycji finansowych dokonała informacja o wzroście popularności prywatnych pożyczek. Prymat w statystykach prowadzi pożyczka pod zastaw nieruchomości. Specjaliści wskazują na fakt, iż coraz to szersza grupa naszych rodaków zgadza się na zaciąganie zadłużeń poza systemem bankowym. Pożyczki pod zastaw nieruchomości - Podzastaw.org pozyczka dla zadluzonych

Dla nas jako dla wieloletnich i profesjonalnych konsultantów finansowych nie ma w tym żadnego zaskoczenia. Od dłuższego już czasu obserwowaliśmy tendencję zmiany polityki przekazywania kredytów przez rodzime banki. Dawno już przeminęły czasy, że kredyt dostawał praktycznie każdy i to na tzw. „gębę”. Doprowadziło to do widocznego zwiększenia zobowiązań przeterminowanych, innymi słowy tego rodzaju które były w sposób niestosowny opłacane. W tym momencie strategia kredytowa wydaje się być o wiele mocniej rygorystyczna. Otrzymanie kredytu w banku jest względnie ciężkie i z tym należy łączyć to, że prywatna pożyczka pod zastaw nieruchomości jest tak ogromnie atrakcyjna.

Wiele osób, które nie orientuje się w problematyce finansów jest w stanie z pewnością zapytać „Czymże różni się kredyt w banku od pożyczki pod zastaw nieruchomości”? Fundamentalną różnicą jest to kto pożycza nam gotówkę. O ile przy kredycie hipotecznym jest to bank to w tym drugim przypadku jest to osoba prywatna tzw. inwestor. Niezależnie od tego istnieją dostrzegalne różnice w formalnościach jakie musimy załatwić aby otrzymać pieniądze. Pożyczka pod zastaw nieruchomości jest obarczona stosunkowo mniejszymi formalnościami.

Last updated 898 days ago by Humberto Dolan