Pages home > Online İş Fikirleri ve Instagram'da Onları Destekleme

Online İş Fikirleri ve Instagram'da Onları Destekleme

instagram takipçi kasma
Takipçileri işe almak için gayret gösterin. Instagram işinizin işe yarayıp çalışmayacağı, erişiminize veya bu durumda Instagram takipçilerinize büyük ölçüde bağlıdır. İnsanlarınızın yayınlarınızı görmesini sağlayın ve bunun gerçekleşmesi için önce sizi takip etmeleri gerekir. Bunu yapmanın birçok yolu vardır-sizi takip etmesini gerektiren bir tanıtım yapabilir veya yayınlarınızı interaktif hale getirebilir, böylece sizi takip eden insanların ağının etkinlik özetinde görünür. İyi bir başlangıç yaptıktan sonra, artık iyi içeriğe sahip daha fazla insanı teşvik edebilirsiniz.

instagram takipci kasma
Instagram'ı barındırabilen uygulamanın ve diğer uygulamaların işlevlerini sayfanızla ilgili farkındalığı artırmak için kullanın. Öncelikle, takipçilerinizden yayınları tekrar yayınlamanıza izin veren birkaç uygulama var veya bunun tersi. Yaratıcı ve yeni iş fikrinin yanı sıra ilgi çekici içeriğinizi kullanarak, kullanıcıların yayınlarınızı yeniden yayınlamalarını sağlayabilirsiniz ve bu şekilde, takipçilerine sayfanızın farkında olabilirler. Benzer şekilde, ürünlerinizden birinin patronlarından iyi bir geri bildirim alırsanız, bunu tekrar yayınlayabilirsiniz. Mesajlarınızda hashtag'ları kullanmak da, takip etmediğin kullanıcılar tarafından yazılan mesajları takip etmenize izin verir.

Instagram yayınlarınızın ve videolarınızın erişimini diğer platformlarda çapraz mesaj yoluyla genişleterek genişletin. Facebook ve Twitter gibi diğer sosyal paylaşım sitelerinde de resmi bir hesabınız varsa, bu, sayfanızın artan maruz kalması nedeniyle daha fazla takipçi edinmenize yardımcı olabilir. Öte yandan, Instagram'ın içinde bulunduğunuz tek platform ise, blogcularla veya diğer çevrimiçi etkileşimcilerle anlaşarak, içeriğinizi bloglarına veya Twitter'da hayranları ve takipçilerinin görmeleri için katıştırmalarını sağlayabilirsiniz.

Yüz milyondan fazla kullanıcısı ve neredeyse sonsuz sayıda çevrimiçi iş fikri ile göze çarpan bir gerçek, Instagram'ın işiniz için büyük potansiyele sahip bir platform olmasıdır. Olabildiğince çabuk bir şekilde işiniz için resmi bir hesap oluşturarak bu potansiyeli gerçek bir avantaja dönüştürün. Az önce bahsettiğimiz kuralları unutmayın!

Last updated 877 days ago by instagramtakipcikasma