Pages home > Riebalų nusiurbimas chirurgijos pasirinkimas

Riebalų nusiurbimas chirurgijos pasirinkimas

Kandidatai į pilvuką
Operacija gali padėti atsikratyti strijų, taip pat odos perteklius, esantis pilvo srityje po pilvo mygtuku. Procedūros gali padėti susiaurinti juosmenį, o ne klubą. Norint pasiekti pusiausvyrą, chirurgas gali rekomenduoti ir šlaunų ir klubų riebalų nusiurbimas procedūras. Jei planuojate numesti svorio, tai turėtų būti daroma prieš atliekant procedūras.
Procedūros rekomenduojamos tiek vyrams, tiek moterims, kurių sveikata yra geresnė. Moterys, kurios galėjo turėti daugiau nei vieną nėštumą, gali rasti procedūras, kurios yra ypač naudingos pilvo raumenų sugriežtinimui ir odos mažinimui. Nugaros skausmo procedūros taip pat rekomenduojamos žmonėms, kurie tam tikru momentu buvo nutukę, tačiau turi laisvą odą ir pilvo riebalų perteklių.
Kandidatai į abdominoplastiką turi susilaikyti nuo nikotino produktų. Taip pat turite išvengti neleistinų dūmų ne mažiau kaip 6 savaites prieš ir po plastinės chirurgijos. Jei rūkote, gydytojas patars mesti rūkyti. Taip pat turėtumėte vengti aspirino vartojimo 3 savaites prieš ir po procedūrų.
Ko tikėtis
pilvo riebalų nusiurbimas ima pašalinti didžiąją dalį riebalų ir odos tarp gaktos plaukų ir pilvo mygtuko elipsės formos. Fasija, viršijanti raumenis pilvo srityje, dažnai sugriežtinama naudojant nuolatines siūles. Oda aplink pilvo mygtuko regioną pakeičiama.
plastimeda Jei ketinate pastoti, galite atidėti procedūras, kol baigsite vaikus. Per operaciją vertikalieji raumenys dažnai sutraukiami; Todėl būsimi nėštumai gali atskirti šiuos raumenis. Be to, jei ketinate atsikratyti daugiau svorio, operaciją galima atidėti.
Be to, procedūra turėtų būti atliekama kaip paskutinė priemonė, tai yra po to, kai bandėte viską kita. Procedūros neturėtų būti atliekamos kaip svorio netekimo praktikos alternatyva, nebent tai yra paskutinė priemonė ir paciento gyvybei kyla pavojus.

Aukštos kokybės akmenligė tuck į savo pilvo formą
Nugaros skausmas neturėtų būti klaidingai pagamintas kaip svorio mažinimo procedūra. Pagrindinis operacijos tikslas - padėti laisvam pilžiui sugrįžti į gerą padėtį. Reikėtų prisiminti, kad negalite gauti savo prarasto pilvo formos, eidami greitą maitinimą, kad dėmesys turėtų būti išlaikyti sveiką mitybą. Žmonės, kurie neturi geros sveikatos, net negali galvoti apie pilvo skausmo procedūras. Taigi, geriausia, kad jūs neturite galvoje apie šią operaciją, kaip būdą patekti į formą net pasidavę riebalų turtingas nesveikos dietos.
Nėštumas tikrai yra ištemptas, todėl moterys, regeneruojančios po nėštumo, tikrai pasirenka tokios operacijos pasirinkimą. Po nėštumo elastingumo praradimas odoje tampa labai akivaizdu, todėl pilvas labai ištemptas. Moterys neturėtų skubėti dėl šios operacijos po gimdymo, nes tai neįmanoma. Šį kartą reikia pilvo, kad galėtumėte įgyti stiprybės, kad ji galėtų patirti chirurginę traumą. Nėštumas ateityje taip pat gali sugadinti visą pilvo kraipo darbą, todėl jūs taip pat turite būti atsargūs.
Yra ir kitų operacijų, negu pilvo tuksai, kuriuos galėjo pažeisti pilvas. Yra tikimybė, kad ši chirurginė procedūra gali turėti nepageidaujamą poveikį randams, kuriuos sukelia ankstesnės operacijos. Todėl geriausia pasikonsultuoti su gydytoju, jeigu Jums buvo atliktas koks nors kitas pilvo poveikis. Ankstesnės procedūros, kaip pašalinti priedą, dažniausiai neveikia pilvo sulčių. Tačiau pagrindinės operacijos, tokios kaip gimdymas per cezario pusiasalį, gali sukelti komplikacijų pilvukams.
Kitas aspektas, kurį turėtumėte apsvarstyti su pilvo riebalų nusiurbimas, yra tai, kad ji nėra pigiai prieinama. Gali pasirodyti, kad gydytojas siūlo pigias kainas, tačiau pilvo rūgščių kokybė gali būti ne didesnė už ženklą. Taigi, tiesiog pasirūpinkite, kad pradžioje paklaustumėte gydytojo chirurginės procedūros kainos. Sveikatos patikrinimas prieš operaciją yra labai gera idėja, kad gydytojai žinotų visą informaciją apie jūsų sveikatą. Tai ypač svarbu moterims, kurios praeityje praeina daugybe nėštumų.
"Hall & Wrye Plastic Surgery" siūlo visas kosmetines chirurgines operacijas, nuo krūtų padidinimo iki rinoplasty, kad padėtų jums daugiau sužinoti apie plastikę chirurgiją. Mūsų biure suteikiama jums geriausia kosmetikos priežiūra ir procedūros, kurias asmuo gali gauti labiausiai gamtoje ir harmoningoje aplinkoje, ir taps jums kur nori būti.

Last updated 292 days ago by Angelo