Pages home > Riebalų nusiurbimas basics - apipjaustymas riebalų

Riebalų nusiurbimas basics - apipjaustymas riebalų

Tai gali padėti numesti svorį, o operacija trunka tik valandą ar dvi. Bet ar tai jums tinka? Tai nėra gera idėja visiems. riebalų nusiurbimas idealiai tinka tiems, kurie čia ir ten yra riebiųjų indų tam tikrose savo kūno dalyse, o ne tiems, kurie kenčia nuo nutukimo ar dėl kitų priežasčių turi perteklių.
Pirma, turėtumėte atsižvelgti į savo bendrą sveikatą. Chirurgija duoda geriausius rezultatus tiems, kurie turi raumenų tonusą, ir jų idealus svoris yra 25%. riebalų nusiurbimas pašalina riebalinius indus, o ne visada svorį.
Gyvenimo būdas yra pagrindinis veiksnys, ar riebalų pašalinimas yra sėkmingas, ar ne. Daugelis pacientų, kurie pasirenka šią chirurginę operaciją, grįžta ateityje, nes vėliau jie vėl vėl įtvirtino svorį. Jei nenorite išlaikyti sveiko gyvenimo būdo, įskaitant pakankamą mankštą ir gerus mitybos įpročius, chirurgija neduos daug naudos.
Svarstydami šią operaciją turėtumėte būti realistiški. Plastinė chirurgija yra veiksminga pašalinti riebalų perteklių iš įvairių vietų, o ne bendrų riebalų. Jei žinote, plastimeda chirurgai ko tikėtis, eikite į procedūrą, rezultatas nebus nusivylęs.
Daugelis iš mūsų turi keletą bendrų idėjų, kaip šis procesas veikia. Vamzdis įterpiamas į indą ant žmogaus kūno. Moterims tai dažniausiai reiškia šlaunų, klubų, sėdmenų, rankų, kojų, po smakru ir kartais nugarą. Vyrams tai dažniausiai yra "meilės rankenos", nors vyrai vis dažniau naudoja riebalų nusiurbimą, kad atsikratytų riebalų per krūtinės srityje. Priklausomai nuo chirurginio tipo (ir yra keletas šiek tiek skirtingų metodų), siurblys palaipsniui išsiurbia riebalus. Kai kuriuose metoduose pirmiausia naudojamas gelis arba kietiklis, todėl lengviau ištraukti riebalus.
Paprastai naudojamas lengvasis anestetikas, dėl kurio to negalėsite visiškai pašalinti, bet jūs būsite pakankamai toli, kad neatsirastų to, kas vyksta. Operacija trunka nuo 1 iki 3 valandų, po kelias valandas atkūrimo laiko. Tos pačios dienos beveik visi pacientai grįžta namo, nors kai kurie, kuriems buvo pašalinti dideli indėliai, turi ilgesnį atkūrimo laiką.
Konsultacija yra svarbiausia procedūros dalis. Pirmiausia, gydytojas turės įvertinti, ar riebalų nusiurbimas padės jums. Kitas žingsnis - išsiaiškinti, kiek pakilti. Dauguma procedūrų pašalina nuo 2 iki 6 litrų. Vienu metu pašalinus per daug riebalų pacientui gali būti sunku ir nesveika. Vilniuss chirurgijos pramonėje yra standartinis maksimalus dydis.
Svarbiausias dalykas, kurį kandidatai gali suprasti yra tai, kad visas procesas susijęs su kūno formavimu; Tai nėra alternatyva dietai ir sveikam gyvenimui. Jei kenčia nuo nutukimo, gerokai geriau pakeisti kai kuriuos gyvenimo būdo pokyčius, pvz., Išplėsti pratimą ar mitybą, nei gauti plastikę operaciją.
riebalų nusiurbimas padeda tūkstančiais kasmet atsikratyti šių nedidelių indėlių. Pasitarkite su savo plastikos chirurgu šiandien, kad sužinotumėte, ar tai yra geras pasirinkimas.
Sanfrancisko, raumenys, siekiant pagerinti vyrų ir moterų skaičių. Tačiau riebalų nusiurbimas nėra greitas sprendimas. Jei planuojate atlikti plastikę chirurgiją, konsultacija dėl riebalų nusiurbimas gali jus nukreipti teisinga kryptimi.

Last updated 325 days ago by Kandy